Gazeteciler cemiyeti başkanları Bitlis'te toplanacak

Gazeteciler cemiyeti başkanları Bitlis'te toplanacak BÖLGE HABER

Doğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu üyesi 14 ildeki cemiyet başkanları ve üyeleri, Bitlis Gazeteciler Cemiyeti (BİGACEM) ev sahipliğinde Bitlis'te toplanacak.

Başkanlar Kurulu Bölge Toplantısı kapsamında Bitlis'te bir araya gelecek cemiyet başkanlarına, 3 gün boyunca kent tanıtılacak.

BİGACEM Başkanı Özcan Çiriş, yaptığı açıklamada, bölgedeki 14 ilin gazeteciler cemiyeti başkanı ve temsilcilerini 3 gün boyunca misafir edeceklerini söyledi.

Doğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu tarafından düzenlenecek olan Başkanlar Kurulu Bölge Toplantısı'na ev sahipliği yaptıklarını belirten Çiriş, şunları kaydetti:

"Cemiyetimiz ev sahipliğinde 17-19 Kasım'da Tatvan ilçemizde düzenleyeceğimiz toplantıya Ağrı, Ardahan, Kars, Muş, Hakkari, Erzincan, Erzurum, Van, Iğdır, Bingöl, Elazığ, Tunceli ve Malatya illerimizdeki gazeteciler cemiyeti başkanı ve temsilcileri katılacak. Toplantı vesileyle ilimizde ağırlayacağımız misafirlerimize hem ilimizi tanıtacağız, hem de önemli bir organizasyona ev sahipliği yapmış olacağız. Doğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkanı Feridun Fazıl Özsoy başkanlığındaki toplantıda ise, bölge gazetecilerinin sorun ve sıkıntılarını masaya yatırarak, bu sorunların çözümü noktasında fikir alışverişinde bulunacağız."

Kaynak: AA - Anadolu Ajans
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom