Genel Müdür Coşkun: "Önceliğimiz halk sağlığı"

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Manisa Halk Sağlığı Müdürü Dr. Engin Yıldırım’ı makamında ağırladı.Manisa Halk Sağlığı Müdürü Dr. Engin Yıldırım, Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ)...

Genel Müdür Coşkun: "Önceliğimiz halk sağlığı"

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Manisa Halk Sağlığı Müdürü Dr. Engin Yıldırım’ı makamında ağırladı.

Manisa Halk Sağlığı Müdürü Dr. Engin Yıldırım, Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun’u ziyaret etti. Genel Müdür Coşkun’un makamında gerçekleşen görüşmede, MASKİ’nin il genelinde hizmet verdiği alanlarda halk sağlığının temini ve korunmasına ilişkin konular hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Manisa Halk Sağlığı Müdürü Dr. Engin Yıldırım, halk sağlığının korunması hususunda MASKİ Genel Müdürlüğü’nün çalışmaları nedeniyle Genel Müdür Coşkun’a teşekkür etti.

"Amacımız; daha kaliteli ve sağlıklı içme suyu"

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, “MASKİ Genel Müdürlüğü olarak 17 ilçemizdeki bin 88 mahalleye hizmet ulaştırırken önceliğimiz halk sağlığıdır. İçme suyu depolarımızdan şebekelerimize kadar, tüm sistemlerimizin dezenfeksiyonu için depo ve şebeke yenileme çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz. Yeraltı ve yerüstü sularına tam analiz ve radyoaktivite çalışmaları yaptırıyoruz. Bununla birlikte Halk Sağlığı Merkezleri de içme sularından numuneler alarak analizler gerçekleştiriyor. Bu çalışmaların sonucunda içime elverişli olmayan sondaj sularımıza içme suyu arıtma tesisi kuruyoruz. İl genelinde 100 adet içme suyu arıtma tesisimiz bulunuyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda, Manisalı vatandaşlarımıza daha kaliteli ve sağlıklı içme suyunu ulaştırabilmenin çabası içerisindeyiz” dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom