Kaymakam Memiş İnan Doğanşehir’e veda etti

İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararnameyle Siirt’in Şirvan ilçesine atanan Kaymakam Memiş İnan, Doğanşehir’e veda etti.25 aydır Doğanşehir Kaymakamlığı görevini yürüten Kaymamakam İnan için Doğanşehir Belediyesine ait Beypınarı...

Kaymakam Memiş İnan Doğanşehir’e veda etti TÜRKİYE

İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararnameyle Siirt’in Şirvan ilçesine atanan Kaymakam Memiş İnan, Doğanşehir’e veda etti.

25 aydır Doğanşehir Kaymakamlığı görevini yürüten Kaymamakam İnan için Doğanşehir Belediyesine ait Beypınarı tesislerinde veda yemeği düzenlendi.

Yemeğin ardından, Doğanşehir’e yaptığı hizmetlerden dolayı Kaymakam İnan’a bir plaket veren Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, Kaymakam İnan’a yeni görevinde başarılar diledi.

Kaymakam Memiş İnan ise, Doğanşehir’de çok iyi hatıralar biriktirdiğini ifade ederek, “Doğuda zorunlu görev süremin tamamlanması için gidiyorum. Birlikte çalıştığımız mesai arkadaşlarıma benim hakkım varsa helal ediyorum, sizlerden de helallik istiyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından ilçede çalışan kamu personeli, mahalle muhtarları ve STK temsilcileri ile tek tek vedalaşan Kaymakam İnan daha sonra ilçeden ayrıldı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom