Keçiören’de kurban çadırları tertemiz, hijyenik

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Keçiören Belediyesi hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.Türkiye’nin en nitelikli kurban satış alanıyla vatandaşların kurban alışverişlerini rahatça yapmalarını isteyen Keçiören Belediyesi, özellikle...

Keçiören’de kurban çadırları tertemiz, hijyenik TÜRKİYE

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Keçiören Belediyesi hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Türkiye’nin en nitelikli kurban satış alanıyla vatandaşların kurban alışverişlerini rahatça yapmalarını isteyen Keçiören Belediyesi, özellikle hijyen ve temizlik hususuna ayrı bir özen gösteriyor.

Ovacık semtinde açtığı modern kurban satış alanlarında sosyal tesislerden güvenliğe kadar her türlü detay düşünülürken, özellikle koruyucu ve önleyici sağlık hizmetleri kapsamında dezenfekte çalışmasına da başlandı.

Ovacık semtindeki 712 çadırın bulunduğu alan Keçiören Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından ilaçlanıyor. Haşere, kara sinek ve sivri sineklere karşı yapılan ilaçlama sayesinde vatandaşlar kurban alanını gönül rahatlığıyla gezebiliyor. Ayrıca vatandaşlara Keçiören Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’ne bağlı Veteriner Hekimler tarafından kurban satış alanında veterinerlik ve danışmanlık hizmeti de veriliyor.

Kurban satış alanlarının tüm ihtiyaçlara cevap verdiğinin altını çizen Başkan Ak, "Keçiörenlilerin Kurban Bayramı’nı huzur içerisinde geçirmeleri için gereken tüm tedbirleri aldık. Vatandaşlarımız herhangi bir sıkıntı yaşadıklarında kurban satış yerlerindeki zabıta ekiplerimizden ve belediyemizden yardım alabilirler" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom