MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar'ın  Şehide taziye mesajı

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar'ın  Şehide taziye mesajı MALATYA

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, şehit  olan Sözleşmeli Piyade er Miraç Gürhan için Allah’tan rahmet ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diledi.
Hakkari/Çukurca  ilçesinde terörsitlerce askeri  üs bölgesine yapılan ve  çıkan çatışmada şehit olan  Sözleşmeli Piyade Er Miraç Gürhan için taziye mesajı yayımlayan MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar , mesajında şu ifadelere yer verdi: “Hakkari/Çukurca'da 01.02.2018 Perşembe günü  terör örgütü mensupları ile çıkan çatışma sonucu şehit olan sözleşmeli Piyade Er Miraç Gürhan  kardeşimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailesine, milletimize ve Türk silahlı kuvvetlerimize başsağlığı dilerim. 

Milletçe acımız büyüktür. 
“Birlik ve beraberlik içerisinde, terörün ülkemiz vatan topraklarından silinip atılması için büyük bir mücadele verilmektedir. Bu mücadelede kaybettiğimiz canlar, memleketimizin canlarıdır, geleceğimizdir. Acı büyüktür ve Türk milleti bu acıyı göğüsleyecek güçtedir. Terörün destekçisi tüm iç ve dış mihraklar tarafından iyi bilinmelidir ki, şehit kanlarıyla sulanan bu vatanın her karış toprağı kutsaldır. Bu doğrultuda terörle mücadele kararlılıkla sürdürülmektedir. Bizlere düşen ise sağduyulu ve birlik içinde olmaktır.

Bu duygu ve düşünceler içinde tüm şehitlerimizi saygıyla anıyor,  şehit düşen aziz kardeşimiz Miraç. Gürhan'a  Cenab-ı Allah'tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve tüm milletimize sabırlar dilerim”  dedi.

Kaynak: HM - Haber Merkezi
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom