Şengüloğlu Zafer Bayramını kutladı

MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsa Şengüloğlu, Zafer Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında “Aziz milletimiz, geçmişten aldığı ilhamla, milli birlik ve beraberlik ruhu içinde, hür ve bağımsız yaşama azim ve kararlılığını ilelebet...

Şengüloğlu Zafer Bayramını kutladı TÜRKİYE

MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsa Şengüloğlu, Zafer Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında “Aziz milletimiz, geçmişten aldığı ilhamla, milli birlik ve beraberlik ruhu içinde, hür ve bağımsız yaşama azim ve kararlılığını ilelebet sürdürecektir” dedi.

MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsa Şengüloğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Şengüloğlu mesajında, “Tarihi şanlı zaferlerle dolu yüce milletimiz, vatanımızı ve milletimizi yok etmeye çalışanlara karşı birlik ve beraberlik ruhu içerisinde vermiş olduğu bir mücadele ile büyük zaferi kazanmış ve bize bu güzel vatanımızı emanet etmiştir. Bilinmelidir ki, Ülkemizi parçalamak isteyenler milletimizin direnişi karşısında her zaman çaresiz kalmışlardır. Dün olduğu gibi bu gün de ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğüne, birliğine ve dirliğine yönelik saldırılara karşı, aziz milletimiz, geçmişten aldığı ilhamla, milli birlik ve beraberlik ruhu içinde, hür ve bağımsız yaşama azim ve kararlılığını ilelebet sürdürecektir. Bu toprakları kanları ile vatan yapan aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum” İfadelerinde bulundu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom