THK Didim Şubesi kurban derileri için çağrı yaptı

Türk Hava Kurumu (THK) Didim Şube Başkanı M. Emin Tural Kurban Bayramında deri toplama işlemi için yapacakları çalışmaları tamamladıklarını belirtti.THK Didim Şube Başkanı Mehmet Emin Tural, kurban derisi toplama faaliyetleri için hazırlıklarını...

THK Didim Şubesi kurban derileri için çağrı yaptı TÜRKİYE

Türk Hava Kurumu (THK) Didim Şube Başkanı M. Emin Tural Kurban Bayramında deri toplama işlemi için yapacakları çalışmaları tamamladıklarını belirtti.

THK Didim Şube Başkanı Mehmet Emin Tural, kurban derisi toplama faaliyetleri için hazırlıklarını tamamladıklarını ifade ederek Didimlilerin bu konuda desteklerini beklediklerini ifade etti. Türkiye’de kurban derisi toplama yetkisinin THK’nda olduğunu belirten Tural, ülke çapında faaliyet gösteren 400’den fazla şubesi ile havacılık faaliyetlerini halkın ve özellikle gençlerin ayağına götürdüklerini söyledi. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde deri toplama hazırlıklarının tamamlandığını belirten Tural “Deri toplama ile alakalı toplayıcılar görevlendirilmiş, görev alan kişilere tanıtım belgesi tanzim edilmiştir. Ayrıca görevli araçların üzerine THK tanıtıcı afiş ve yazı asılı olacak.Bu konuda Didim Belediyesi de araç ve personel desteği sağlayacağı konusunda destek aldık.Bizde bayram boyunca deri toplama işlemimizi sürdüreceğiz. Derilerini kuruma bağışlamak isteyenler 811 10 20 no’lu telefona bilgi alabilirler ve ayrıca Cumartesi halk pazarına kendileri de ulaştırabilirler” dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom