Ali Karakuş Pazar Esnafını Gezdi

CHP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş, bugün Pazar esnafına ziyarette bulundu. Pazar esnafının sıkıntılarını dinleyen Karakuş, ' Pazar esnafımızın sıkıntılarını dinledik. Ramazanlarını kutladık. Şahsıma ve heyetimize yakinen ilgi gösterdiler. Tüm Pazarcı esnafımıza teşekkür ediyorum' dedi.

CHP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş, bugün Pazar esnafına ziyarette bulundu. Pazar esnafının sıkıntılarını dinleyen Karakuş, ‘ Pazar esnafımızın sıkıntılarını dinledik. Ramazanlarını kutladık. Şahsıma ve heyetimize yakinen ilgi gösterdiler. Tüm Pazarcı esnafımıza teşekkür ediyorum’ dedi.
CHP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş seçim çalışmaları kapsamında Pazar esnafını gezerek onların sıkıntılarını dinledi. Pazar yerinde yoğun ilgi ve sevgi ile karşılanan Karakuş, vatandaşlara , ‘İyi Alışverişler’ esnafa da ‘Bereketli İşler’ temennisinde bulundu. Pazar esnafı ile tek tek sohbet eden ve tezgâhları gezen Başkan Karakuş, vatandaşlardan gelen talep ve sorunları da dinleyip, sık sık not aldı. Pazarcı esnafının yoğun ilgisiyle karşılaşan Karakuş, Malatya hak ettiği hizmetleri yapmak için gece gündüz demeden çalışacaklarını kaydetti.
Pazarda vatandaşlarla özellikle pahalılık hakkında sohbet eden Başkan Karakuş Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Veli Ağbaba’ya  ve CHP'ye destek isteyerek, değişim isteği vurgusunu yineledi.
CHP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş Pazar esnafı gezisinde hem esnafların hem de alışveriş yapan vatandaşların Ramazanlarını da kutlayarak , “Sevgi ve dayanışma hissinin kalbimizi doldurduğu, rahmet ve bereket ayı olan Ramazan ayını hep birlikte idrak  edeceğiz. Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı güçlendirdiğimiz ve kucaklaşarak bayram ettiğimiz bu mübarek ayda, tüm İslam aleminin Ramazan ayını kutluyor; yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörünün hakim olduğu, sağlık, mutluluk ve huzur içinde yaşayacağımız günler diliyorum.”dedi.
 

Bakmadan Geçme