• Haberler
  • Eğitim
  • Başkan Çınar, Çocukların Mutluluğu Bizim Mutluluğumuz

Başkan Çınar, Çocukların Mutluluğu Bizim Mutluluğumuz

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Duruldu mahallesindeki Fatih İlk ve Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilere suluk hediye etti.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Duruldu mahallesindeki Fatih İlk ve Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilere suluk hediye etti.

Yeşilyurt İlçesindeki eğitim düzeyinin yükselmesi için fiziksel yatırımların yanı sıra okulların ihtiyaçlarının giderilmesi ve öğrencilerinde rahat şartlarda eğitim hayatlarını sürdürmesi için her türlü desteği sağlayan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Duruldu Mahallesinde ilk ve ortaokul eğitimi alan öğrencilere sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. 

Okul idarecilerinden öğrencilerin durumu hakkında bilgiler alan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar daha sonra sınıfları tek tek dolaşarak öğrencilerle sohbet etti.

Ziyareti sırasında öğrencilere suluk hediye eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, öğrencilerin sorularını cevaplandırarak derslerinde başarılar diledi.

Öğrencilerin sağlığını ve mutluluğunu her daim ön planda tuttuklarını söyleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Türkiye Yüzyılına yön verecek, her yönü ile güçlü Türkiye’nin mihmandarları öğrencilerimiz olacaktır.  Çocuklarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Onları ve ailelerini mutlu etmek, küçük dahi olsa bu mutlulukta pay sahibi olmak tek gayemizdir. Yeşilyurt Belediyesi olarak her zaman eğitimin, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin yanındayız. Duruldu mahallemizdeki ilk ve ortaokulumuzu ziyaret ederek öğrencilerimizle bir araya geldik, onların ders çalışma hevesleri ve istekleri hepimizi mutlu etti. Çocuklarımızla yakından ilgilenen öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum, tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Başkan Çınar, sınıf ziyaretleri sırasında öğrencilere hitaben  yaptığı konuşmada ise, “Sizler bizim geleceğimizsiniz, biz sizleri çok seviyoruz. Geleceğimize yatırım yapıyoruz, sizlerin donanımlı, eğitimli, öz güven içerisinde ay yıldızlı Türk bayrağına, vatanına, milletine, devletine, inancına, kültürüne ve ailesine bağlı olarak yetişmesi bizim en büyük zenginliğimizdir.” şeklinde konuştu.
Öğrencilerde gerçekleşen ziyaretten dolayı Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a teşekkür ettiler.

Bakmadan Geçme