• Haberler
  • Siyaset
  • Başkan Doğan: Canla Başla Çalışmaya Devam Ediyoruz

Başkan Doğan: Canla Başla Çalışmaya Devam Ediyoruz

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman Gölbaşı ilçe istişare toplantısı yapıldı. CHP Adıyaman İl Başkanı Engin Doğan'ın başkanlığında gerçekleşen toplantıya Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım, CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Taner Dağtekin ve ilçe yönetimi katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman Gölbaşı ilçe istişare toplantısı yapıldı. CHP Adıyaman İl Başkanı Engin Doğan’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıya Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım, CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Taner Dağtekin ve ilçe yönetimi katıldı.

Toplantıda ilçe halkının talep ve önerileri masaya yatırıldı. Toplantıya ilişkin değerlendirmede bulunan CHP Adıyaman İl Başkanı Engin Doğan açıklamasında: “Yönetici arkadaşlarımız ile beraber Gölbaşı ilçemizde istişare toplantımızı yaptık. İlçe Başkanımız Taner Dağtekin ve yönetim kuruluna, kadın ve gençlik kolları yöneticilerine, Gölbaşı Belediye Başkanımız Sayın İskender Yıldırım’a, emektar partililerimize katkıları için teşekkür ediyorum.
Gölbaşı halkının taleplerini, parti içinde ki çalışmalarımızı masaya yatırdık. Daha güzel günler için canla başla çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Bakmadan Geçme