Başkan Sülük gelir gider tablosunu halkla paylaştı

31 Mart 2019 yerel şeçimlerinde göreve gelen Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, gelir gider tablosunu halkla paylaştı.

31 Mart 2019 yerel şeçimlerinde göreve gelen Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, 5 yıllık sürede belediyenin gelir giderleri, önceki dönemden kalan borçlar ile anlık borçların dökümü, yapımı tamamlanan projeler, personel giderlerinin de içinde yer aldığı afişi ilçe meydanında bulunan Hacı Sülük iş merkezi binasının ön cephesine asarak kamuoyunun ve Pütürge halkının bilgisine sundu.

Başkan Sülük, halkın huzuru ve refahı için daha yaşanabilir bir Pütürge hayali ile teslim aldıkları görevi şeffaf ve sosyal belediyecilik sözünü tutarak sürdürdüklerini belirterek, “Belediye Başkanlığı
görevine geldiğimiz günden bugüne şeffaf belediyecilik anlayışı ile 5 yıllık süre zarfında neler yaptık, nasıl bir mesafe kat ettik ve belediyenin şu anki durumu ile ilgili bilgileri kamuoyunun bilgisine sunduk. Göreve başladığımız günden bugüne 5 yıllık süre zarfında
yaptığımız çalışmaları Gelir gider tablomuzu ilçe meydanında bulunan Hacı Sülük iş merkezinin ön cephesine asarak halkın takdirine sunduk. Şeffaf belediyecilik anlayışı ile çalışmalarımızı yapmaya devam edeceğiz“ diye konuştu.

Bakmadan Geçme