• Haberler
  • Genel
  • Başkanı Güder'den Aladağ'a hayırlı olsun ziyareti

Başkanı Güder'den Aladağ'a hayırlı olsun ziyareti

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, yeni göreve gelen kurum müdürlerini ziyaret etmeye devam ediyor.

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, yeni göreve gelen kurum müdürlerini ziyaret etmeye devam ediyor.
Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Malatya Şeker Fabrikası Müdürü olarak atanan Faruk Aladağ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

BAŞKAN GÜDER: “HEDEFİMİZ PANCAR ÜRETİMİNİ ARTTIRMAK”
Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder aynı zamanda Malatya Şeker Fabrikası Müdürlüğü’ne atanan Faruk Aladağ’a ziyarette bulunarak, “ Şeker Fabrikası Malatya’mız için önemli bir kuruluş.  Fabrikamız bu bölgedeki önemli bir açığı karşılıyor. Civar illerden de şeker pancarı alarak yıllık üretime katkı sağlıyor. Bizim arzumuz ve talebimiz,  Malatya’daki şeker fabrikamızın üretiminin Malatya’da karşılanması. Yazıhan bölgesinde özellikle Boztepe barajı, Recai Kutan barajının o bölgede olması orayı tarımsal alan haline getirmiş oldu.  Bir kıymetli müdürümüzle birlikte şeker üretiminde Malatya’mıza ve Türkiye’mize ve çiftçilerimize ciddi katkılarda bulunacağınıza canı gönülden inanıyoruz. Yeni görevinde başarılar diliyorum müdürümüze.” açıklamasında bulundu. 

“BAŞKANIMIZA ZİYARETLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Malatya Şeker Fabrikası Müdürü Faruk Aladağ da “Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güder’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. 2023-2024 pancar üretim kampanyasına inşallah önümüzdeki ay başlamayı planlıyoruz. Kampanyamızın Fabrikamız için Malatya’mızın için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Kazasız belasız inşallah verimli bir kapmaya olur.” ifadelerini kullandı. 

Bakmadan Geçme