• Haberler
  • Genel
  • Fırat Mahallesine Güçlü Muhtar Adayı Nebi Hanbay

Fırat Mahallesine Güçlü Muhtar Adayı Nebi Hanbay

Yıllardır esnaf olan ve Malatya'da sevilen bir sima olan Fırat Mahallesi muhtar adayı Nebi Hanbay, BİMYAD Genel Merkezini Ziyaret Etti.

Yıllardır esnaf olan ve Malatya'da sevilen bir sima olan Fırat Mahallesi muhtar adayı Nebi Hanbay, BİMYAD Genel Merkezini Ziyaret Etti.

“Saygının, Sevginin, Hoş Görünün Güler Yüzü Olacak”

Tecrübeleri ile Fırat mahallesinde, büyük değişimi gerçekleştireceğini dile getiren Hanbay,”Biliyorum ki siz değerli mahalle sakinlerimiz hizmetin en güzeline layıksınız.

Muhtar Adayı Hanbay; Seçilmem halinde siz değerli mahalle sakinlerimizle el ele gönül gönüle vererek, çalmamız gereken her kapıyı çalacak ve mahallemizi her konuda örnek bir mahalle yapabilmek için gayret sarf edeceğiz. Oy versin vermesin ayrım yapmadan herkesin ve herkesinim muhtarı olacağım“ Dedi.

MUHTAR ADAYI HANBAY; MAHALLEMİZ İÇİN OLMAZSA OLMAZLARIMIZ
Mahallenin eksiklerini çok iyi bildiğini dile getiren Muhtar adayı Hanbay, “Mahallemize su-elektrik- doğalgaz vezneleri, TOKİ Bölgesine olmazsa olmazı Ana okul yapılması için her türlü girişimlerde bulunacağız, Her sokağa geri dönüşüm kutusu, Mahalle buluşmaları, Kültürel ve sanatsal etkinlikler ve Sosyal yardımlaşmayı aktif hale getirip, ihtiyaç sahibi sakinlerimizi tespit edilip düzenli yardım getirilmesi için elimizden geleni yapacağız, Gençlerimiz için olmazsa olmaz spor salonları ve sahaları, Sokaklarımızın ışıklandırılması gibi mahallenin eksiklerini, gerekili kurum ve kuruluşlarla görüşmeler yaparak gerekenlerin yapılması için mücadele edeceğim” Dedi.
Muhtar Adayı Nebi Hanbay, mahallemizin sakini değil, sahibi olalım diyerek, Aranan Değil Ardağınızda Yanınızda Olacak Bir Muhtar olacam “

MUHTARLIK EK İŞİMİZ DEĞİL, TEK İŞİMİZ

Haber Merkezi

Bakmadan Geçme