Geçen, Battalgazi halkına teşekkür ediyorum,

Yeniden Refah Partisi Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ayetullah Geçen Yerel seçimlerinde,Battalgazi ilçemizde 25 bin oy veren vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.

Yeniden Refah Partisi Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ayetullah Geçen   Yerel seçimlerinde,Battalgazi ilçemizde 25 bin oy veren vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.

Beraber yol yürüdüğümüz arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. AK Parti Battalgazi Belediye Başkanlığına seçilen Bayram Taşkını tebrik ediyorum. Seçmenimiz bizi Battalgazi ilçemizde ve Belediye meclisinde ana muhalefet görevi vermiştir. Yapılan doğru işleri sonuna kadar destek vereceğiz yapılan hatalar varsa.uyaracağız Buradan sesleniyorum ve uyarıyorum sakın ha Battalgazi Belediyesinde Siyasi İslamcılık yapmayın .Siyasi Kürtçülük yapmayın vatandaşlarımız kucaklayın ayrıştırmayın biz her zaman Battalgazi ilçemiz için çalışmaya devam edeceğiz.anadolu Selçuklu ocakları olarak şubeleşmemiz devam edecek Türkiye genelinde şubelerimiz en yakın Zaman’da açacağız. bize ve davamıza ihanet edenler ise en yakın zamanda cezası çekecektir şekilde konuştu

Bakmadan Geçme