Halkımız istikrar, güven ve huzur istiyor

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Vahit Atalan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, ve AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Ramazan Yaylacı ile birlikte seçim gezileri kapsamında Gündüzbey ve İlyas Mahalleleri ile Yeni Sanayi Sitesini ziyaret etti.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Vahit Atalan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar,  ve AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Ramazan Yaylacı ile birlikte seçim gezileri kapsamında Gündüzbey ve İlyas Mahalleleri ile Yeni Sanayi Sitesini ziyaret etti.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Vahit Atalan ise, “Belediye Başkanlarımız, İl ve İlçe Teşkilatından arkadaşlarımızla gece gündüz demeden sahadayız ve seçimlerin ülkemizin geleceği, şehrimizin geleceği için ne önem arz ettiğini en ince detayına kadar anlatmaya çalışıyoruz. Cumhur İttifakına, Cumhurbaşkanımıza ve AK Kadrolara olan güvenlerini bir kez daha bizimle paylaşan bütün hemşehrilerimize ve değerli esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Bizler sadece seçim zamanlarında değil her an halkımızla iç içe ve bir aradayız. Her zamanda halkımızın emrinde olduk, bundan sonrada aynı şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Ziyaret ettiğimiz her yerde halkımızın Sayın Cumhurbaşkanımıza, AK Parti’ye ve Cumhur İttifakı’na ve bizlere gösterdiği teveccühü gördükçe üzerimizdeki sorumluluğun daha da arttığını hissediyoruz. 6 Şubat depreminden dolayı çok zor günlerden geçiyoruz ancak bu dönemde daha fazla bir ve beraber olmaya ihtiyacımız var. Hemşehrilerimiz istikrar istiyor, güven ve huzur istiyor. Ülkemizin gelecek vizyonu açısından çok önemli bir seçime gidiyoruz. İnşallah 14 Mayıs’ta sandıklardan büyük bir zaferle ayrılacağız. AK Parti bu halkın partisidir, esnafların partisidir. Türkiye Yüzyılı yatırımlarla birlikte şehrimiz daha fazla kalkınacak ve geleceğe daha umutla bakacaktır. Malatya’ya karşı ayrı bir sevgisi olan Cumhurbaşkanımızın liderliğinde büyük ve güçlü bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz, bu kutlu mücadelenin parçası olmak bizim adımıza büyük bir gururdur.” diye konuştu.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Vatandaşlarımızın Cumhur İttifakına ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a duydukları güven hepimizi mutlu etmiştir. İnşallah 14 Mayıs günü bu sandıklara yansıyacak ve kazanan Türkiye ve Malatya olacaktır. Hemşehrilerimizin tercihi belli, kararı nettir.Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımız ‘Yaparsa yine AK Parti yapar, yaparsa yine Cumhurbaşkanımız yapar’ diyerek tercihlerinin ne olacağını çok güçlü bir şekilde ortaya koyuyorlar. İşte bu inanç bizi daha güçlü yarınlara taşıyacaktır.” diye konuştu.

Bakmadan Geçme