Beykoz Belediyesinden şehit ve gazi çocuklarına bayramlık

Beykoz Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi şehit ve gazi çocuklarına kıyafet yardımında bulunarak yüzlerini güldürdü. Bayramlıklarını kendileri seçen çocukların mutluluğu gözlerinden okundu.Beykoz Belediyesi sosyal belediyecilik kapsamında...

Beykoz Belediyesinden şehit ve gazi çocuklarına bayramlık

Beykoz Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi şehit ve gazi çocuklarına kıyafet yardımında bulunarak yüzlerini güldürdü. Bayramlıklarını kendileri seçen çocukların mutluluğu gözlerinden okundu.

Beykoz Belediyesi sosyal belediyecilik kapsamında bayram öncesi ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına kıyafet yardımında bulunmaya devam ediyor. İhtiyaç sahiplerinin yanı sıra şehit ve gazi çocuklarının da yüzünü güldüren Beykoz Belediyesi, binlerce çocuğa bayramlık hediye ediyor. İlk etapta 100 gazi ve şehit çocuğuyla bir araya gelen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, çocukları bayrama hazır şekilde giydirdi. Başkan Çelikbilek’in tüm çocuklarla yakından ilgilenerek bayramlıklarını hediye etmesi, aileler ve çocuklar tarafından sevgiyle karşılandı. Mutluluğu gözlerinden okunan çocuklar,diledikleri kıyafetleri seçerek bayramlıklarına kavuştu.

"Çocukları sevindirdiğimiz için mutluyuz"

Kendi elleriyle çocukları giydiren Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, çocukların bu durum karşısında mutlu olduklarına inandığını belirterek, "Mutluyuz, çocukların da mutlu olduğuna inanıyorum. Aşağı yukarı bayrama kadar 5 bine yakın evladımızı giydireceğiz. Bugün ilk etapta 100 gazi ve şehit çocuğumuzu giydiriyoruz. Onlar geliyorlar, seçiyorlar, alıyorlar ve gidiyorlar. Gayet güzel kıyafetler var. Arkadaşlarımız seçip almışlar. Çok hoşuma gitti. Reyonları gezince bunların daha da değerini anlıyorum. Beykozlu çocukları sevindirmek bizi de memnun ediyor. Mutluyuz, onları sevindirdiğimiz için. Onların da mutlu olduklarını görüyoruz. Çok daha fazla insan seviniyor" dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom